logo

ENGINEERING, TECHNOLOGY
& DESIGN SOLUTIONS

oferta
  

Nowoczesne i efektywne urządzenia to podstawa współczesnego przemysłu. Nasze biuro konstrukcji maszyn nieustannie pracuje nad udoskonalaniem technologii, abyś Ty, jako nasz klient, zyskał przewagę konkurencyjną na rynku. Zobacz nasz nowy projekt – innowacyjną termoformierkę próżniową!

Kontrola i automatyzacja

Skonstruowana przez nas termoformierka próżniowa jest całkowicie zautomatyzowana. Jednak operator może w każdej chwili przejąć nad nią kontrolę i – w razie potrzeby – przyspieszyć lub zwolnić proces. Oferujemy wygodne, a jednocześnie elastyczne rozwiązanie, które możesz przystosować do własnych potrzeb produkcyjnych.

Sterowanie maszyną odbywa się za pomocą panelu wyposażonego w dotykowy ekran PLC. Dzięki temu termoformierka jest intuicyjna i łatwo ją opanować – nawet osobom, które dotychczas nie miały doświadczenia w pracy z maszynami CNC.

TF 21 17 01 2021 005 02

Pneumatyczne siłowniki i nowoczesne elektrozawory

Elementy ruchome są napędzane za pomocą pneumatycznych siłowników, które poruszają się po liniowych prowadnicach. W ten sposób formowanie jest dokładne, a wszystkie ruchy odbywają się płynnie. Nowoczesne elektrozawory dawkują próżnię i sprężone powietrze – podnosi to precyzję całego procesu.

Funkcja wstawiania matrycy znacznie ułatwia montaż formy, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną wydajność.

Wydajność na pierwszym miejscu

Nasz projekt wykorzystuje potężną pompę próżniową o pojemności 16 m³, która pozwala szybko i skutecznie formować niezbędne elementy. To nie tylko poprawia efektywność produkcji, lecz także pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Materiał jest wygrzewany przez podczerwień, a główne ogrzewanie odbywa się w górnym piecu wspomaganym dodatkowym ogrzewaniem powietrzem pod formowanym elementem. Dzięki temu uzyskasz równomierne i precyzyjne ogrzewanie, co jest kluczowe dla jakości wyrobów.

TF 21 17 01 2021 006 02

Układ zwalniania termoplastu

Termoformierka 3D Mold jest wyposażona w innowacyjny układ zwalniania termoplastu oraz wstępnego rozdmuchu materiału. Ma też specjalną ramę redukcyjną, która pozwala łatwo zmniejszyć pole robocze maszyny. To bardzo przydatne rozwiązanie, gdy potrzebujesz mniejszej przestrzeni na terraformowanie próżniowe.

TF 21 17 01 2021 007 02

Solidna konstrukcja

Nasze urządzenie zostało wykonane z wytrzymałej stali, którą dodatkowo pomalowano proszkowo. Termoformierka jest przystosowana do instalacji dwóch form – górnej i dolnej – co znacząco zwiększa jej wszechstronność i możliwości produkcyjne.

Nasze rozwiązania w projektowaniu maszyn i urządzeń są tworzone z myślą o użytkowniku. Gwarantujemy, że maszyny CNC 3D Mold zapewnią Ci nie tylko doskonałej jakości produkty, lecz także wygodny i elastyczny proces produkcji.

TF 21 17 01 2021 004 02

Chcesz usprawnić swój proces produkcyjny? Postaw na naszą maszynę do termoformowania próżniowego, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających zakładów przemysłowych.

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i usprawnij swoją pracę!

  
Copyright © 2022 Biuro konstrukcyjne 3D Mold | All rights reserved.
Design by WebStudioDesign

Please publish modules in offcanvas position.