logo

ENGINEERING, TECHNOLOGY
& DESIGN SOLUTIONS

oferta
  

W 3D Mold z powodzeniem stosujemy innowacyjną technologię vacuum casting do szybkiego prototypowania części i produktów. Dzięki niej możemy efektywnie realizować projekty dla naszych klientów, oszczędzając ich czas i pieniądze. Poznaj zalety tej metody i sprawdź, jak może ona przyspieszyć i usprawnić realizację Twojego projektu!

Frezowanie CNC to technika obróbki mechanicznej, która pozwala na precyzyjne i powtarzalne wytwarzanie elementów z różnych materiałów. W tym kompleksowym przewodniku omówimy podstawy frezowania CNC, rodzaje frezowania, materiały podlegające obróbce, techniczne aspekty procesu, zastosowania i korzyści, a także wyzwania i wymagania związane z tą technologią. Zapraszamy do lektury!

Formy wtryskowe to narzędzia wykorzystywane w przemyśle do produkcji elementów z tworzyw sztucznych. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie precyzyjnych kształtów oraz powtarzalności wyrobów. W dalszej części artykułu przyjrzymy się bliżej budowie, zastosowaniu oraz technologii wtryskiwania form wtryskowych.

  
Copyright © 2022 Biuro konstrukcyjne 3D Mold | All rights reserved.
Design by WebStudioDesign

Please publish modules in offcanvas position.