logo

ENGINEERING, TECHNOLOGY
& DESIGN SOLUTIONS

oferta
  

Rozwiązanie dla współczesnego przemysłu

Dołożyliśmy wszelkich starań, by zaprojektowana przez nas dwubelkowa zaginarka była tak wszechstronna, jak to tylko możliwe. Maszyna CNC umożliwia gięcie blachy o długościach od 3 000 do 12 000 mm i grubościach od 0,5 do 3 mm. Dzięki temu narzędzie spełnia potrzeby zarówno mniejszych, jak i większych zakładów przemysłowych.

Postawiliśmy również na innowacyjne rozwiązanie, czyli możliwość gięcia blachy w systemie góra/dół bez konieczności jej obracania. To nie tylko znacznie skraca czas produkcji, lecz także wpływa korzystnie na precyzję urządzenia.

Maszyna CNC jest wyposażona w zaawansowany system tnący oparty na nożu okrągłym. Dzięki niemu cięcie blachy odbywa się szybko i dokładnie, co przekłada się na oszczędność czasu i energii.

zaginarka dwubelkowa 01

Bezpieczeństwo i automatyzacja

Jak przebiega projektowanie maszyn i urządzeń w biurze konstrukcyjnym 3D Mold? Zawsze stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Nasza zaginarka jest wyposażona w laserowe systemy bezpieczeństwa, które monitorują górną belkę oraz nożycę krążkową. Zapewniają one pełną ochronę podczas pracy.

Urządzenie ma też zaawansowany system obsługi, który automatyzuje załadunek, rozładunek i obracanie formatki. Dzięki temu praca produkcyjna przebiega sprawniej i jest o wiele bezpieczniejsza.

zaginarka dwubelkowa 05

Nowoczesne autorskie oprogramowanie

Nasza maszyna CNC wyróżnia się zaawansowanym, w pełni autorskim oprogramowaniem. Pozwala ono dokładnie kontrolować pracę maszyny i dostarcza pełen wgląd w proces gięcia blachy w trójwymiarze. Sterowanie za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego sprawia, że obsługa jest prosta i wygodna.

Zaginarka zaprojektowana przez nasze biuro konstrukcyjne maszyn działa cicho, szybko i energooszczędnie. Oferuje także funkcje dodatkowe, takie jak:

  • dynamiczne pozycjonowanie ramion górnej belki;
  • gięcie stożkowych profili;
  • możliwość robotyzacji.

To sprawia, że zaginarka jest bardziej niż gotowa na to, by sprostać wyzwaniom współczesnego przemysłu.

zaginarka dwubelkowa 07

Biuro konstrukcji maszyn 3D Mold – nowy standard współczesnego przemysłu

Nasza 6-metrowa zaginarka wprowadza powiew świeżości do pracy produkcyjnej. Zaawansowana technologia, autorskie rozwiązania, nowoczesne oprogramowanie – dzięki temu jesteśmy gotowi sprostać największym wyzwaniom przemysłowym.

Wybierając nasz produkt, inwestujesz w przyszłość produkcji i zapewniasz sobie doskonałe narzędzie, które pomoże Ci przejść na zupełnie nowy poziom wydajności.

Dla naszego biura konstrukcyjnego maszyn Twój sukces i satysfakcja są priorytetem. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, by poznać więcej szczegółów i znacznie usprawnić pracę w Twojej firmie!

zaginarka dwubelkowa 02

  
Copyright © 2022 Biuro konstrukcyjne 3D Mold | All rights reserved.
Design by WebStudioDesign

Please publish modules in offcanvas position.