logo

ENGINEERING, TECHNOLOGY
& DESIGN SOLUTIONS

oferta
  

Biuro konstrukcyjne 3D Mold stworzyło autorskie, innowacyjne oprogramowanie do projektowania detali. Jak to działa? Wystarczy, że przygotujesz rysunek 2D, a program wygeneruje kod QR, który od razu wyśle do Twojej maszyny CNC. Zobacz, jakie to proste!

Dostęp na wszystkich urządzeniach

Pracujesz na laptopie, telefonie czy tablecie? Dzięki naszej aplikacji możesz rysować detale na dowolnym urządzeniu! Gdy już skończysz, oprogramowanie wygeneruje Ci plik PDF z:

  • rysunkiem;
  • materiałem, którego należy użyć;
  • wymaganą liczbą sztuk;
  • kodem QR.

Po co Ci kod QR? Może on zostać odczytany przez zaginarkę CNC – wtedy automatycznie wygeneruje ona program do wykonania rysunku. W ten sposób wyeliminujesz potencjalne błędy i konieczność przerysowywania detali przy maszynie. Pozostaje Ci tylko jedno zadanie – wcisnąć zielony przycisk!

image004

Jedyne takie rozwiązanie na świecie

Dlaczego nasz software jest taki wyjątkowy? Znajdziesz u nas funkcje, których próżno szukać u innych! Przede wszystkim nasze oprogramowanie działa nie tylko na urządzeniach mobilnych, ale na każdym możliwym systemie: Windows, macOS, Android czy iOS. Aplikacje webowe i mobilne zapewnią Ci zatem swobodę w Twoich działaniach. Dzięki tej wszechstronności stworzone przez nas narzędzie może zdziałać prawdziwe cuda w rękach branżowych profesjonalistów!

Co więcej, w konkurencyjnych rozwiązaniach operator nie może wygenerować kodów QR i przesłać ich bezpośrednio do maszyny CNC. Zamiast tego musi ręcznie przenieść rysunek do zaginarki. A co, jeśli wtedy przydarzy mu się pomyłka? W tej branży precyzja ma ogromne znaczenie, a nawet najmniejszy błąd może mieć kosztowne konsekwencje. Lepiej się przed tym uchronić!

Usprawnienie, automatyzacja i ograniczenie ręcznej interwencji do minimum – te cechy naszego oprogramowania pozwolą Ci szybko i bezproblemowo zrealizować Twoje projekty!

Nie potrzebujesz doświadczenia

Nie masz dużego doświadczenia z maszynami CNC lub rysowaniem 2D? To nic – nasz software jest wyjątkowo prosty w obsłudze! Program przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces: od narysowania detalu po wygenerowanie kodu QR i przesłanie go do maszyny. Dzięki temu skorzystają z niego wszyscy operatorzy – nawet ci, którzy są w branży dopiero od niedawna!

Nasza aplikacja to:

  • prosty w obsłudze interfejs;
  • kompatybilność z szeroką gamą urządzeń;
  • możliwość generowania kodów QR i wysyłania ich bezpośrednio do zaginarki CNC.

Wszystko to sprawia, że jest to efektywne narzędzie, które znacznie usprawnia projektowanie detali i ogranicza ryzyko wystąpienia błędów. Wierzymy, że nasze dedykowane oprogramowanie całkowicie zrewolucjonizuje proces projektowania maszyn i urządzeń oraz ich integracji z aplikacją. Misją naszego biura konstrukcyjnego jest pomagać Ci jak najlepiej. Dzięki nam usprawnisz cały proces projektowy, uchronisz się od kosztownych pomyłek i poprawisz swoje wyniki!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i pozwól, by biuro konstrukcyjne 3D Mold zajęło się Twoim projektem od A do Z!

  
Copyright © 2022 Biuro konstrukcyjne 3D Mold | All rights reserved.
Design by WebStudioDesign

Please publish modules in offcanvas position.