logo

ENGINEERING, TECHNOLOGY
& DESIGN SOLUTIONS

Oferta
  

Dostęp na wszystkich urządzeniach

Pracujesz na laptopie, telefonie czy tablecie? Dzięki naszej aplikacji możesz rysować detale na dowolnym urządzeniu! Gdy już skończysz, oprogramowanie wygeneruje Ci plik PDF z:

  • rysunkiem;
  • materiałem, którego należy użyć;
  • wymaganą liczbą sztuk;
  • kodem QR.

Po co Ci kod QR? Może on zostać odczytany przez zaginarkę CNC – wtedy automatycznie wygeneruje ona program do wykonania rysunku. W ten sposób wyeliminujesz potencjalne błędy i konieczność przerysowywania detali przy maszynie. Pozostaje Ci tylko jedno zadanie – wcisnąć zielony przycisk!

image004

Jedyne takie rozwiązanie na świecie

Dlaczego nasz software jest taki wyjątkowy? Znajdziesz u nas funkcje, których próżno szukać u innych! Przede wszystkim nasze oprogramowanie działa nie tylko na urządzeniach mobilnych, ale na każdym możliwym systemie: Windows, macOS, Android czy iOS. Aplikacje webowe i mobilne zapewnią Ci zatem swobodę w Twoich działaniach. Dzięki tej wszechstronności stworzone przez nas narzędzie może zdziałać prawdziwe cuda w rękach branżowych profesjonalistów!

Co więcej, w konkurencyjnych rozwiązaniach operator nie może wygenerować kodów QR i przesłać ich bezpośrednio do maszyny CNC. Zamiast tego musi ręcznie przenieść rysunek do zaginarki. A co, jeśli wtedy przydarzy mu się pomyłka? W tej branży precyzja ma ogromne znaczenie, a nawet najmniejszy błąd może mieć kosztowne konsekwencje. Lepiej się przed tym uchronić!

Usprawnienie, automatyzacja i ograniczenie ręcznej interwencji do minimum – te cechy naszego oprogramowania pozwolą Ci szybko i bezproblemowo zrealizować Twoje projekty!

Nie potrzebujesz doświadczenia

Nie masz dużego doświadczenia z maszynami CNC lub rysowaniem 2D? To nic – nasz software jest wyjątkowo prosty w obsłudze! Program przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces: od narysowania detalu po wygenerowanie kodu QR i przesłanie go do maszyny. Dzięki temu skorzystają z niego wszyscy operatorzy – nawet ci, którzy są w branży dopiero od niedawna!

Nasza aplikacja to:

  • prosty w obsłudze interfejs;
  • kompatybilność z szeroką gamą urządzeń;
  • możliwość generowania kodów QR i wysyłania ich bezpośrednio do zaginarki CNC.

Wszystko to sprawia, że jest to efektywne narzędzie, które znacznie usprawnia projektowanie detali i ogranicza ryzyko wystąpienia błędów. Wierzymy, że nasze dedykowane oprogramowanie całkowicie zrewolucjonizuje proces projektowania maszyn i urządzeń oraz ich integracji z aplikacją. Misją naszego biura konstrukcyjnego jest pomagać Ci jak najlepiej. Dzięki nam usprawnisz cały proces projektowy, uchronisz się od kosztownych pomyłek i poprawisz swoje wyniki!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i pozwól, by biuro konstrukcyjne 3D Mold zajęło się Twoim projektem od A do Z!

  
Copyright © 2022 Biuro konstrukcyjne 3D Mold | All rights reserved.
Design by WebStudioDesign

Please publish modules in offcanvas position.