logo

ENGINEERING, TECHNOLOGY
& DESIGN SOLUTIONS

oferta
  

Druk 3D zrewolucjonizował sposób, w jaki firmy i osoby prywatne podchodzą do produkcji i projektowania. Warto więc postawić na firmę, która sprawnie przygotuje dla Ciebie wytrzymałe elementy i pomoże na każdym etapie projektu. Co zyskasz, jeśli powierzysz to zadanie właśnie nam?

Dlaczego warto skorzystać z biura konstrukcyjnego 3D Mold?

Rozwijająca się branża wciąż potrzebuje innowacji. To poszukiwanie nowych rozwiązań, rewolucyjnych technologii i nowatorskich pomysłów. Odpowiedzią na te potrzeby stał się druk 3D. Przemysłowe drukarki 3D powstały z myślą o drukowaniu precyzyjnych oraz wytrzymałych mechanicznie, termicznie i chemicznie modeli. Nasze biuro konstrukcyjne odpowiada na te potrzeby.

Specjalizujemy się w tworzeniu trwałych drukowanych części i prototypów 3D dla różnych branż, w tym lotniczej, motoryzacyjnej czy zdrowotnej. Zrealizujemy dla Ciebie złożone projekty z niezwykłą dokładnością.

Potrzebujesz pojedynczego prototypu lub produkcji na dużą skalę? Biuro konstrukcyjne 3D Mold dostarczy Ci wszystko, czego potrzebujesz!

Technologia druku 3D

Otrzymaj druk z włókna węglowego

Czym biuro konstrukcyjne 3D Moldwyróżnia się na tle konkurencji? Nasze drukarki jako jedne z nielicznych mogą drukować materiałami z włókien węglowych, w szczególności PAHT-CF i PLA-CF. Dzięki swoim właściwościom idealnie nadają się one do wytwarzania lekkich, ale jednocześnie wytrzymałych komponentów.

Co więcej, wydruki z włókna węglowego cechują się doskonałą odpornością na wysokie temperatury i materiały chemiczne. W związku z tym często wykorzystuje się w środowisku lotniczym, motoryzacyjnym oraz przemysłowym, gdzie części wystawia się na trudne warunki.

Technologia druku 3D

Szybkie prototypowanie na Twoje życzenie

Tu możesz Zobaczyć jak szybko tworzymy modele prototypowe

Chcesz jak najszybciej zobaczyć, jak finalnie będzie wyglądało Twoje zamówienie? Specjalnie dla Ciebie przeprowadzimy rapid prototyping! Nasz zespół doświadczonych specjalistów szybko stworzy działający prototyp, którego użyjesz do przetestowania i udoskonalenia swojego projektu.

Niezależnie od tego, czy pracujesz nad nowym produktem, czy udoskonalasz już istniejący, nasze usługi szybkiego prototypowania pomogą Ci skrócić czas potrzebny do wejścia na rynek.

Nie trać czasu i zasobów, próbując samodzielnie zbudować prototyp. Pozwól naszym ekspertom wykonać tę pracę za Ciebie!

Technologia druku 3D

Wykorzystaj sztuczną inteligencję do rozwoju swojego biznesu

Słyszałeś kiedyś o zjawisku spaghetti? To częsty problem w druku 3D, gdy filament na stole roboczym formuje się w zbite górki przypominające makaron.

Nasze drukarki są wyposażone w zaawansowaną sztuczną inteligencję, która wykrywa i skutecznie zapobiega tego typu problemom. Dzięki temu nasze biuro konstrukcyjne przygotuje Twoje zamówienie sprawnie i bez żadnych problemów.

3D Mold łączy wiedzę, doświadczenie oraz innowacyjną technologię. W krótkim czasie dostarczymy Ci nawet najbardziej złożone projekty.

Skontaktuj się z nami i powierz nam swoje zamówienie. Zapewnimy Ci dokładność, sprawną realizację i wsparcie na każdym etapie projektu.

  
Copyright © 2022 Biuro konstrukcyjne 3D Mold | All rights reserved.
Design by WebStudioDesign

Please publish modules in offcanvas position.