Szkolenia to Twój klucz do sukcesu

Biuro konstrukcyjne 3D Mold oferuje również szkolenia i kursy CAD i CNC dla firm, instytucji państwowych, szkolnictwa, a także klientów indywidualnych. Prowadzimy profesjonalne Centrum Szkoleń Inżynierskich. Bazując na wieloletnim doświadczeniu nasze szkolenia pozwalają optymalnie wykorzystać możliwości maszyn CNC, systemów komputerowego wspomagania projektowania oraz minimalizują czas potrzebny na zdobycie umiejętności i ich skuteczne stosowanie.

Biuro konstrukcyjne 3D Mold proponuje innowacyjne podejście do systemu kształcenia uczniów, studentów kadr inżynierskich technicznych i technologicznych. Naszą główną zaletą jest indywidualne podeście do klienta. Na początku przeprowadzamy rozpoznanie potrzeb, proponujemy optymalne rozwiązanie i wybór prawidłowej ścieżki szkoleń dostosowanej do doświadczenia, umiejętności i oczekiwań kursanta. Niejednokrotnie wynikiem konsultacji jest przygotowanie dedykowanego, szytego na miarę szkolenia i kursu CAD i CNC, które w maksymalnym stopniu pokrywa potrzeby szkoleniowe Klienta.

Współpracujemy z jednostkami naukowymi takimi jak szkoły zawodowe, technika, ośrodki doskonalenia zawodowego, uczelnie wyższe i Urzędy Pracy. Programy naszych szkoleń prezentują najnowsze rozwiązania i trendy w określonej dziedzinie. Niewątpliwą zaletą szkoleń jest możliwość wymiany doświadczeń między uczestnikami i tym samym wzbogacenia posiadanej wiedzy.

Podczas naszych szkoleń przekazujemy praktyczną i teoretyczna wiedzę naszych instruktorów, często niedostępną w żadnych podręcznikach. Po każdym szkoleniu otrzymują Państwo certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia i kursy CAD i CNC.

Udzielamy wsparcia technicznego i konsultacji z zakresu często wykraczającego poza ramy programowe szkolenia i kursów CAD i CNC, w którym kursant uczestniczy. Służymy pomocą nie tylko stacjonarnie, w trakcie rozmów telefonicznych, czy przez Internet wyjaśniając wszystkie nurtujące Klienta pytania, ale także niejednokrotnie pomagamy na miejscu, w Zakładzie Klienta. Biuro konstrukcyjne 3D Mold prowadzi szeroki wachlarz usług szkoleniowych. W naszej ofercie znajdują się szkolenia i kursy CAD i CNC dla firm/osób zaczynających przygodę z inżynierią, jak również dla wykwalifikowanej kadry.

Prowadzimy także szkolenia e-learningowe.

Oferta szkoleń:

  • rysunek techniczny
  • obsługa i programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie-operator CNC: frezarek, drążarek wgłębnych, drążarek drutowych
  • Rapid Prototyping - szybkie Wykonywanie Prototypów
  • zaawansowane programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie za pomocą oprogramowanie CAM
  • zaawansowane projektowanie CAD
  • analiza, testowanie i optymalizacji projektu
  • projektowanie procesów technologicznych i wytwórczych
Uczestnictwo w szkoleniach jest doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji, co niesie ze sobą szereg korzyści istotnych zarówno dla firmy jak i jej pracownika. Firma uczestnicząca w szkoleniach idzie z postępem, liczy się na rynku swojej działalności i jest godnym przeciwnikiem dla konkurencji. Uczestnictwo w szkoleniach może zaowocować zwiększonymi zyskami w firmie oraz zwiększeniem obszarów działalności, a także pozyskaniem nowych klientów.

Korzyści istotne dla firmy

To przede wszystkim dobrze wykwalifikowany pracownik, który umiejętnie wykorzystując zdobytą wiedzę i skutecznie wprowadzając nowości technologiczne może usprawnić swoją wydajność w pracy. Przeszkolony pracownik może też dzielić się zdobytymi umiejętnościami i doświadczeniem w obrębie miejsca pracy, czym z pewnością zachęci innych do indywidualnego rozwoju. Możliwość rozwoju umiejętności jakim jest projektowanie CAD i obsługi maszyn CNC pracowników to możliwość ich rozwoju w Twojej organizacji.

Korzyści istotne dla pracownika

To zdobywanie nietuzinkowych umiejętności popartych certyfikatami. Zdobyta wiedza i doświadczenie przyczynia się do umacniania pozycji pracownika w firmie, pracownik wykwalifikowany jest potrzebny i ceniony. Podnoszenie kwalifikacji często wiąże się z awansem i podniesieniem zarobków, co jest ważną motywacją do pracy. Innym plusem uczestnictwa w szkoleniach jest kontakt z ludźmi, możliwość porównania doświadczeń, zacieśnienia współpracy. Zwiększa się możliwość zatrudnienia na wymagającym rynku pracy, pojawiają się nowe perspektywy pracy zawodowej.